Co warto wiedzieć o thermoliftingu?

Co warto wiedzieć o thermoliftingu?

Piękna, elastyczna i gęsta skóra zwykle kojarzy się nam przede wszystkim z atrybutem osób młodych. Im więc jesteśmy starsi, tym więcej napotykamy trudności, aby utrzymać ją w idealnym stanie. Nie powinniśmy jednak poddawać się bez walki zwłaszcza, że ta ostatnia nie wiąże się dziś wcale z koniecznością wykonywania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Twarz wolna od zmarszczek – to możliwe

Jednym z najciekawszych zabiegów pozwalających na przywrócenie skórze młodzieńczego blasku jest lifting termiczny. Thermolifting Zaffiro Warszawa to z kolei jeden z najlepszych sposobów na profesjonalne wykonanie tego zabiegu. Zabieg pozwala między innymi na pozbycie się obwisłości, która wraz z wiekiem pojawia się zarówno na twarzy, jak i na szyi, wygładzenie zmarszczek oraz poprawienie wyglądu skóry na dekolcie. Zabiegiem warto zainteresować się także wówczas, gdy w coraz bardziej widoczny sposób opadają nam policzki i powieki, a mamy przez to wyraz twarzy świadczący o zmęczeniu i zniechęceniu.

Bezpieczeństwo podczas zabiegu

Osoby dowiadujące się o tym, że thermolifting jest zabiegiem skutecznym, a przy tym charakteryzuje go przystępna cena, często zadają sobie pytanie o to, czy nie jest to propozycja wiążąca się z pewnym ryzykiem. Warto więc podkreślić, że używane podczas jego wykonywania urządzenie Zaffiro wykorzystuje promieniowanie podczerwone, te zaś nie narusza struktury ludzkiego naskórka. Zabieg nie ma też wpływu na naczynia krwionośne, a tym samym w jego wykonywaniu nie przeszkadza opalenizna. Oczywiście, w pewnych sytuacjach dobrze jest wstrzymać się z jego przeprowadzeniem. Tak jest choćby wtedy, gdy pacjentka spodziewa się dziecka, karmi piersią albo zmaga się z problemem otwartych ran.