Okolicznościowe statuetki

Okolicznościowe statuetki

Organizatorzy konkursów muszą pomyśleć o przygotowaniu zadań konkursowych, ale muszą również myśleć o tym jakie następnie nagrody zostaną wręczone tym, którzy zadania konkursowe będą w stanie wykonywać najlepiej. W zależności od rangi konkursów może być wiele ciekawych pomysłów na nagrody. Większość organizatorów stawia obecnie na połączenie nagród rzeczowych z nagrodą pamiątką, którą stanowić może statuetka okolicznościowa, medal czy puchar.

Doskonała nagroda – jaka to?

Statuetka jako nagrody to dość popularne i często wykorzystywane rozwiązanie. Przede wszystkim taka statuetka obecnie może zostać zindywidualizowana przez producentów na życzenie organizatorów. W ten sposób osoba, która otrzyma taką statuetkę zawsze będzie mogła wracać pamięcią do konkursu w jakim brała udział i odniosła sukces. Jeśli chodzi o taką nagrodę może być to zarówno statuetka szklana jak i statuetka metalowa, wiele zależy od organizatorów, to oni muszą podjąć decyzję o tym jaki konkretnie rodzaj nagrody otrzymają zwycięzcy.

Nagroda z grawerem

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście statuetka z grawerem, ponieważ dzięki temu uczestnik będzie wiedział na jakim konkursie dostał taką nagrodę. Jeśli chodzi o grawer to praktycznie każdy producent statuetek oferuje obecnie taką usługę, dlatego ze zindywidualizowaniem nagrody nie powinno być żadnego problemu, praktycznie w każdej firmie będzie można obecnie to wykonać i stworzyć doskonałe nagrody. Statuetki okolicznościowe cieszą się obecnie naprawdę dużą popularnością.