Pochłaniacze wilgoci

Pochłaniacze wilgoci

Oferujemy niezawodne pochłaniacze wilgoci w saszetkach w atrakcyjnych cenach. To swego rodzaju zbieracze wilgoci, które skutecznie chronią towar przed zawilgoceniem czy korozją. Oferta jest bardzo bogata. Znajdują się w niej woreczki pochłaniające wilgoć przeznaczone do opakowań małych, dużych i zbiorczych, a także kontenerowe.

Uniwersalne zastosowanie torebek pochłaniających wilgoć

Oferowane przez firmy pochłaniacze wilgoci w saszetkach mają bardzo szerokie zastosowanie. Ich bezpieczny skład sprawia, że nadają się nawet do zabezpieczania żywności oraz wyrobów farmaceutycznych. Do czego jeszcze można je wykorzystywać? Bardzo dobrze sprawdzają się do ochrony przed zawilgoceniem:

  • urządzeń elektronicznych,
  • części samochodowych,
  • wyrobów skórzanych,
  • środków chemicznych,
  • i wielu innych produktów.

Jaki pochłaniacz wilgoci wybrać? Fachowe doradztwo specjalistów

Jeśli nie wiedzą Państwo, jak pozbyć się problemu zawilgocenia magazynowanego lub transportowanego towaru, to pochłaniacz wilgoci jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo. Służymy specjalistyczną poradą zarówno w zakresie wyboru najlepszego produktu, jak i tego, ile saszetek trzeba kupić, żeby zabezpieczyć Państwa towar.

W ofercie znajdują się również proste w użyciu wskaźniki wilgotności, które poprzez zmianę swojej barwy informują o poziomie zawilgocenia towaru.

Zapraszamy do naszego artykułu o urządzeniach pakujących.