Pomoc medyczna przez całą dobę

Pomoc medyczna przez całą dobę

Prywatna opieka medyczna cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Wiele osób nie chce już spędzać mnóstwa czasu na oczekiwaniu na wizytę. W prywatnych przychodniach i szpitalach czas oczekiwania jest o wiele krótszy.

Empatyczny i doświadczony personel

Osoby, które decydują się na korzystanie z prywatnej opieki medycznej docenią między innymi możliwość skorzystania z pomocy wielu specjalistów. Lekarz medycyny pracy jest jednym z lekarzy specjalistów, których zatrudnia prywatna klinika. Co ważne, lekarz medycyny pracy świadczy usługi zarówno dla indywidualnych pacjentów jak też dla pracowników zakładów pracy.

Prywatna klinika kieruje bowiem swoją ofertę zarówno do osób prywatnych jak i do firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom dostęp do opieki medycznej na bardzo wysokim poziomie. Personel pracujący w klinice ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Wszyscy są pełni empatii, służą pomocą na każdym kroku. O tym, że prywatna klinika świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie najlepiej świadczy to, że działa na rynku od wielu już lat.

Pomoc medyczna nie tylko w dzień

Prywatna opieka medyczna to gwarancja uzyskania porady nie tylko w dzień, ale także w godzinach nocnych. Po godzinie 22.00 istnieje możliwość wykonania badań laboratoryjnych i RTG. W godzinach nocnych pacjenci są konsultowani przez internistę i chirurga. Przy przychodzi funkcjonuje także szpital prywatny. Szpital prywatny dysponuje oddziałem ogólnym, urologicznym i zabiegowym. Szpital prywatny ma także centrum endoskopii.