Szeroki zakres usług medycznych

Szeroki zakres usług medycznych

Prywatna opieka medyczna w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Na korzystanie z usług, które świadczą prywatne placówki służby zdrowia decyduje się coraz więcej osób. Powodem jest łatwy dostęp do lekarzy specjalistów oraz bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Porady u specjalistów i zabiegi szpitalne

Prywatna opieka medyczna to nie tylko możliwość skorzystania z porady internisty. W prywatnych placówkach medycznych można liczyć także na poradę, które udziela lekarz medycyny pracy.

Lekarz medycyny pracy posiada nie tylko szeroką, ale także bardzo dogłębną wiedzę z różnych dziedzin medycyny. Lekarz medycyny pracy wykonuje badania wstępne, okresowe i kontrolne.

Prywatna klinika dysponuje pracownią RTG i laboratorium, zatrudnia też wielu specjalistów. Dlatego też osoby zgłaszające się na badania do lekarza medycyny pracy mogą je wykonać w ciągu jednego dnia. Prywatna klinika ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, a to oznacza, że wiele świadczeń wykonywanych jest w ramach ubezpieczenia.

Szeroki zakres świadczonych usług medycznych

Pacjenci mogą liczyć nie tylko na leczenie ambulatoryjne w dzień. Uzyskają pomoc także w godzinach nocnych. Oczywiście nocą mogą zostać przyjęci tylko przez internistę lub chirurga. Pacjenci mogą liczyć także na zabiegi w szpitalu. Prywatny szpital ma oddział internistyczny, urologiczny i zabiegowy. Prywatny szpital świadczy również usługi w ramach pakietu onkologicznego. Prywatny szpital zapewnia opiekę na bardzo wysokim poziomie. Personel jest bardzo życzliwy.