Wypożyczalnia samochodów: oferta dla firm

Wypożyczalnia samochodów: oferta dla firm

Z usług, które świadczą obecnie wypożyczalnie samochodów korzystają już nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Wypożyczanie samochodów stało się usługą niezwykle w Polsce popularną. Stąd wypożyczalnie, które chcą mieć dużo klientów muszą dbać o to, aby ich oferta była coraz bardziej atrakcyjna. Wychodząc naprzeciw różnym grup klientów, największe wypożyczalnie proponują wynajem długoterminowy.

Rozwiązanie korzystne dla firm

Wynajem długoterminowy to oferta, która skierowana jest do firm różnej wielkości i działających w bardzo różnych branżach. Zakup czy rozbudowa firmowej floty pociąga za sobą bardzo duże koszty. Wynajem długoterminowy to opcja, która dla firm jest z punktu widzenia ekonomii bardziej korzystna. Koszty utrzymania pojazdów, polisy OC i AC w przypadku wynajmu ponosi wypożyczalnia. Firma, która wynajmuje dany pojazd płaci tylko stałą, miesięczną opłatę. Cena wynajmu jest bardzo atrakcyjna, a do tego nie ma wpływu na zdolność kredytową przedsiębiorstwa.

Gdzie można wypożyczyć auto?

Wypożyczalnia samochodów, która ma w ofercie wynajem długoterminowy otworzyła swoje oddziały w kilku największych miastach kraju. Z jej usług mogą skorzystać między innymi firmy, które mają siedzibę w takich miastach jak: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków. Klienci mogą odbierać auto także w innych miastach, między innymi w Lublinie, Rzeszowie i Bydgoszczy. Formalności związane z wynajmem trwają bardzo krótko. Plusem jest bogata flota aut, które można wypożyczyć.