Elektroniczne wnioski urlopowe

Elektroniczne wnioski urlopowe

Postęp technologiczny sprawił, że coraz częściej tradycyjne druki zastępowane są przez te elektroniczne. Firmy mają dzisiaj do dyspozycji nie tylko programy księgowe. Ciekawą propozycją jest elektroniczne wnioski urlopowe, które określić można jako e urlopy. Istotnie ułatwiają one pracę zarówno pracownikom składającym wniosek o urlop, jak i osobom zatrudnionym w kadrach, które muszą takie wnioski monitorować.

Specjalna aplikacja

Ci, którzy chcą unowocześnić swoją firmę, mogą postawić na specjalne narzędzie dostępne online. Dzięki niemu można naprawdę szybko zautomatyzować proces zarządzania urlopami w firmie. Program monitoruje także nieobecności pracowników. Co ważne, aplikacja została stworzona tak, aby była zintegrowana z innymi najczęściej używanymi przez firmy.

Kalendarz nieobecności

E urlopy pozwalają na monitorowanie informacji o nieobecnościach. W prosty sposób mamy wszystko zsynchronizowane w jednym miejscu. Nie musimy już sprawdzać kilku segregatorów, aby dowiedzieć się, czy urlopy poszczególnych osób się nie pokrywają. Wszystko załatwi za nas program.

Proste naliczanie urlopu

E urlopy pozwalają na automatyczne naliczanie wymiaru urlopu. Już nie trzeba się zastanawiać, jak długi urlop przysługuje danej osobie. Wszystko wyliczy za nas aplikacja, która zrobi to naprawdę dokładnie i – co najważniejsze – bezbłędnie.

Jeśli chcemy usprawnić działanie działu kadr, warto rozważyć zakup specjalnej aplikacji pozwalającej na usprawnienie wszystkich kwestii dotyczących urlopów w firmie.