Jakie właściwości lecznicze ma srebro koloidalne?

Jakie właściwości lecznicze ma srebro koloidalne?

Substancją, której właściwości są coraz lepiej poznane jest srebro koloidalne. Na jego bazie wytwarzanych jest wiele leków, które doskonale radzą sobie z problemami dermatologicznymi oraz okulistycznymi. Czym charakteryzuje się nanosrebro? Jakie właściwości ma srebro koloidalne do picia? Odpowiedź na te pytania poniżej.

Nano srebro koloidalne i jego właściwości

Najważniejszą właściwością, jaką posiada nanosrebro jest zdolność zabijania bakterii, grzybów, wirusów, a nawet pleśni. Nic więc dziwnego w tym, że nanosrebro było powszechnie wykorzystywane w walce z rozmaitymi chorobami już w XIX wieku. Przez długi czas srebro koloidalne było stosowane zamiast antybiotyków, których jeszcze nie znano. Dzisiaj nano srebro koloidalne to składnik wielu leków. Doceniono jego właściwości w leczeniu chorób dermatologicznych oraz okulistycznych.

Srebro koloidalne do picia

Nano srebro koloidalne dostępne jest w formie do picia. Srebro koloidalne do picia stosowane regularnie sprawia, że bóle reumatyczne mają zdecydowanie mniejsze nasilenie. Warto sięgać po nie również wówczas, gdy naszym problemem są silne, uporczywe biegunki. Pomoże przy zapaleniu żołądka. Ostatnio wskazuje się również na rolę srebra koloidalnego w leczeniu grypy i przeziębień. Decydując się na zażywanie srebra koloidalnego, należy jednak skrupulatnie przestrzegać dawkowania podanego przez producenta.

Nano srebro koloidalne to substancja godna uwagi. Jeżeli srebro koloidalne do picia to temat, który Cię interesuje, odsyłamy do naszego innego artykułu dotyczącego srebra koloidalnego.