Kilka faktów o srebrze koloidalnym

Kilka faktów o srebrze koloidalnym

Kiedy mówimy o substancjach mających właściwości zdrowotne, warto pamiętać o srebrze koloidalnym. Od dawna srebro koloidalne dodawane jest do leków wykorzystywanych w dermatologii oraz okulistyce. W sprzedaży znaleźć można również srebro koloidalne do picia. Jakimi właściwościami odznacza się nano srebro koloidalne? Czy to, które pijemy jest dla nas na pewno bezpieczne? Czy można sięgać po nie bez żadnych obaw?

Jakie właściwości ma srebro koloidalne do picia?

Nano srebro koloidalne w postaci do picia poleca się przede wszystkim tym, których problemem są dolegliwości reumatyczne. Regularne picie srebra koloidalnego pomaga zwalczyć problemy ze strony układu pokarmowego. Jest wskazane w przypadku osób chorujących na grypę oraz zapalenie płuc. Pomaga szybciej zwalczyć infekcję, wspomaga procesy regeneracyjne zdrowia. Nanosrebro posiada właściwości bakteriobójcze oraz grzybobójcze. W związku z tym doskonale wspomaga kuracje leczenia infekcji gronkowcem, paciorkowcem oraz drożdżakami.

Jak dawkować nanosrebro?

Srebro koloidalne do picia da efekty, jeśli będziemy je stosować przynajmniej siedem dni. Srebro koloidalne do picia to roztwór składający się z wody dejonizowanej oraz srebra koloidalnego. Do każdego opakowania producent dołącza specjalną miarkę, z pomocą której można odmierzyć potrzebną ilość preparatu. Co ważne, nadmiar srebra koloidalnego jest dla organizmu szkodliwy.

Jeśli interesuje Cię nanosrebro, chcesz dowiedzieć się więcej na temat srebra koloidalnego, odsyłamy do naszego innego artykułu, w którym znajdują się informacje dotyczące substancji jaką jest nano srebro koloidalne.