Niwelujemy zmarszczki z pomocą kwasu hialuronowego

Niwelujemy zmarszczki z pomocą kwasu hialuronowego

Kosmetologia estetyczna wykorzystuje rozmaite substancje i tym samym może proponować klientom różne zabiegi. Wśród tych cieszących się ogromną popularnością jest wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. To zabieg bardzo prosty do wykonania, a jednocześnie dający spektakularny efekt. Poznajmy wypełnianie kwasem hialuronowym bliżej.

Jaki efekt gwarantuje zabieg?

Decydując się na ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, można być pewnym, że zmarszczki ulegną znacznemu spłyceniu. Miejsce, w które zostanie podany kwas zostanie również silnie nawilżone. Uzyskany efekt będzie utrzymywał się od sześciu do dwunastu miesięcy (uzależnione jest to od indywidualnych właściwości skóry). Niewątpliwym plusem takiego zabiegu jest to, że efekt poprawy wyglądu skóry pojawia się praktycznie natychmiast. To sprawia, że kobiety bardzo chętnie decydują się na ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.

Czy taki zabieg boli?

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg, który wykonywany jest ze znieczuleniem. Wszystko po to, aby zapewnić osobie, która się na niego zdecydowała komfort na najwyższym poziomie. Należy jednak być świadomym tego, że osoby bardziej wrażliwe mogą podczas zabiegu odczuwać dyskomfort. Na szczęście zabieg wykonywany jest bardzo szybko.

Wypełnianie kwasem hialuronowym to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością. Daje naprawdę dobre efekty, który utrzymują się dość długo. Zainteresowanych tematem wypełniania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego zachęcamy do lektury naszego innego artykułu, w którym skoncentrowaliśmy się na samym kwasie hialuronowym.