Długoterminowy wynajem aut dla firm

Długoterminowy wynajem aut dla firm

Usługi, które świadczą wypożyczalnie samochodów cieszą cię w Polsce coraz większą popularnością. Chętnie z usług wypożyczalni samochodów korzystają zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorstwa. Długoterminowy wynajem auta, który proponuje wiele wypożyczalni jest dla firm bardziej korzystny niż zakup czy leasing nowych aut. 

Dlaczego lepiej wynajmować?

Dzierżawie pojazdu to oferta, która skierowana jest do firm bardzo różnej wielkości. Mogą z niej skorzystać zarówno małe, jak i średniej wielkości firmy. Dzierżawie pojazdu jest ofertą naprawdę bardzo atrakcyjną. Decydując się na dzierżawie pojazdu firma płaci wypożyczalni tylko stałą miesięczną opłatę, która z reguły jest niższa niż raty leasingowe. Poza tym dobra wypożyczalnia samochodów, która proponuje długoterminowy wynajem auta koszty ubezpieczenia i utrzymania wypożyczonych pojazdów bierze na siebie.

Bogata flota aut

Długoterminowa wypożyczalnia samochodów dysponuje bardzo bogata flotą zarówno aut osobowych, jak i busów. Długoterminowy wynajem auta to oferta, z której mogą skorzystać firmy działające na terenie wielu polskich miast. Długoterminowa wypożyczalnia samochodów ma oddziały w różnych miastach, między innymi w Warszawie, we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku. Maksymalny okres, na który można wynająć auto wynosi 5 lat. Firmy zdecydowane na długoterminowy wynajem nie muszą dysponować wkładem własnym.

Wszystkich, których interesuje ten temat odsyłamy do naszego poprzedniego artykułu. Piszemy w nim o plusach korzystania z wypożyczalni aut.