Programy dla firm transportowych

Programy dla firm transportowych

Operacje logistyczne są bardzo skomplikowane. Każda prosta operacja oznacza tak wiele rezerwacji, paczek, kontenerów, transportu multimodalnego, dokumentów, faktur. Wszystko to ułatwia program dla spedycji i transportu.

Podstawowe korzyści z programu dla spedycji

System tms to pełnoprawny pakiet oprogramowania do automatyzacji przedsiębiorstw działających w segmencie logistycznym – zarządzanie ładunkami (automatyzacja spedycji). Tms system został opracowany na podstawie BP4 (pakiet oprogramowania Business Pro) i pozwala zautomatyzować wszystkie procesy biznesowe firmy transportowej, której działalność związana jest z transportem towarów.

Program dla firm transportowych to rozwiązanie, które może być równie dobrze wykorzystywane zarówno jako program dla firm transportowych, jak i program dla firm spedycyjnych. Użytkownicy systemu zarządzania ładunkami mogą być także jednostkami handlowymi lub produkcyjnymi zainteresowanymi śledzeniem przepływu własnych towarów. Program dla firmy transportowej nadaję się dla małych firm. System zarządzania transportem to dobór składników rozwiązania do potrzeb konkretnego klienta.

Inne zalety programu

Programy logistyczne pozwalają na możliwość pracy natychmiast po instalacji. Program dla spedycji jest też korzystny z punktu widzenia ekonomicznego. Program spedycja daję nam bowiem dodatkowe oszczędności. Program spedycyjny może być wykorzystany na dowolnym etapie rozwoju firmy, ponieważ BP4-TMS, po raz pierwszy użyty jako program dla spedytorów, można łatwo i szybko wdrożyć na skalę kompletnego rozwiązania branżowego.

Dlatego programy spedycyjne nadają się i dla małych i dużych firm spedycyjnych. Programy spedycyjne to połączenie wszystkich gałęzi i działów w jednej przestrzeni informacyjnej. Program do transportu i spedycji pozwala na zarządzanie transportem ładunków według dowolnego rodzaju transportu: lotniczego, samochodowego, kolejowego i morskiego. Program transportowo spedycyjny pozwala na rozliczanie transportu wszystkich rodzajów ładunków.