Samochody wynajęte na abonament - zalety

Samochody wynajęte na abonament – zalety

Auta na abonament to ciesząca się coraz większą popularnością usługa, która przekonuje do siebie zarówno osoby prywatne, jak i małe, czy też bardziej rozwinięte przedsiębiorstwa. W zależności od modelu samochodu oraz indywidualnie wybranego pakietu dodatkowego klient z góry wie, ile dokładnie będzie wynosiła go comiesięczna rata. Jasno określone koszty to jednak niejedyna zaleta, którą cieszą się auta na abonament. 

Dowolnie wybieraj i zmieniaj auto na abonament

Decydując się na samochody na abonament, klient ma szansę przetestować różnego typu auta, na zakup których normalnie nie mógłby sobie pozwolić. Po zakończeniu umowy, obejmującej dany przedział czasowy, zwraca on pojazd i ma możliwość kolejnego wyboru. A jest w czym wybierać!

Profesjonalne firmy, dbające o swoich klientów, starają się o dużą różnorodność. Budowana przez nie flota to prawie nowe modele pojazdów, które nie są ani trochę przypadkowe. Pochodzą one najczęściej od:

  • sprawdzonych oraz autoryzowanych polskich dealerów,
  • fabrycznych importerów, a także bezpośrednio od producentów. 

W jakim stanie udostępniane są pojazdy kierowcom?

Każda godna uwagi firma, przedstawiająca swoim klientom auta na abonament, dba o to, aby oferowane przez nią pojazdy były w pełni sprawne. W przypadku wynajmu są to prawie nowe modele, które: 

  • w głównej mierze są poleasingowe,
  • mają już za sobą jakiś wynajem długoterminowy,
  • przeszły program managerski, 
  • na swoim liczniku mają odnotowany niewielki przebieg.

Są to pojazdy starannie wyselekcjonowane oraz wyszukiwane przez odpowiednio do tego przygotowane algorytmy sztucznej inteligencji.