Wynajem aut dla firm

Wynajem aut dla firm

Dzierżawie pojazdu to oferta wypożyczalni samochodów, która jest skierowana głównie do małych i średniej wielkości firm. Z taką ofertą naprzeciw oczekiwaniom klientom biznesowym wychodzi długoterminowa wypożyczalnia samochodów. 

Czy jest to korzystne dla wynajmującego?

Dzierżawie pojazdu to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą poszerzyć posiadaną przez siebie flotę pojazdów. Jest to alternatywa dla leasingu wyjątkowo atrakcyjna z punktu widzenia ekonomicznego. Dla firmy, która zdecyduje się na dzierżawie pojazdu związane jest to z mniejszymi kosztami. Wynajmując pojazd firma płaci tylko stałą, miesięczną opłatę, której wysokość jest niższa niż rata leasingowa. Koszty związane z ubezpieczeniem i obsługą wypożyczonych pojazdów ponosi długoterminowa wypożyczalnia samochodów. Poza tym w przypadku wystąpienia szkody komunikacyjnej, długoterminowa wypożyczalnia samochodów zapewnia auto zastępcze. 

Na jaki okres można wynająć auto?

Długoterminowy wynajem auta to oferta skierowana do firm, które chcą wypożyczyć auta na okres powyżej 30 dni. Długoterminowy wynajem auta może trwać do 5 lat. Z pewnością jest to oferta, którą warto rozważyć, tym bardziej, że wypożyczalnia posiada oddziały w wielu polskich miastach, np. we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie. Tym, co wyróżnia wypożyczalnię na rynku są między innymi przystępne ceny.

Wszystkich, których interesuje długoterminowy wynajem auta odsyłamy do przeczytania także naszego innego tekstu, w którym szerzej piszemy o korzyściach, jakie przynosi wynajem.